Flash hry

Flash hry můžete hrát kdykoliv a kdekoliv

Publikováno 16.05.2012 v 16:56 v kategorii Flash hry, přečteno: 296x

Rádi trávíte volný čas na internetu? Milujete hraní online her a hledáte nové světy k objevení? Nechte si doporučit následující herní dobrodružství. Přinášíme vám informace o v současnosti nejoblíbenějších online hrách - vyzkoušejte i vy online hry zadarmo. Mezi ty se bezpochyby řadí i hra Skyrama, PirateStorm nebo akční Drakensang. Chcete se dozvědět více? Čtěte následující řádky.


skzramaSkyrama – vytvořte letiště snů

Tato hra je dokonale propracovaným simulátorem klasického letiště. Denně musíte zvládnout vypravit spoustu letadel do známých i odlehlých koutů světa, starat se o bezchybnou navigaci letounů a získávat nové prostředky, které budou zajišťovat chod letiště. Čekají na vás také akrobatické předváděcí akce, díky kterým přilákáte nové zákazníky a sponzory. Zvládnete to? Nebo využijete pomoci ostatních hráčů v online hře?


rpgDrakensang – klasická RPG pro milovníky fantasy

Vybojuje váš hrdina mír mezi dračími bojovníky a lidským pokolením? Nebo se postaví na stranu temna? Využijte svých schopností a ukažte, kdo je tady pánem. Na cestě za vítězstvím (nebo krutou smrtí) vás čeká spousta nečekaných překážek a překvapení. Spravedlnost máte ve svých rukou, jak s ní naložíte je pouze a jenom na vás.pirate

PirateStorm – černé vlajky na obzoru

Že piráti existují pouze v Karibiku? Ani omylem! Pirátem může být kdokoliv z nás. Stačí si najít nejpopulárnější flash hry současnosti a spustit hru s názvem PirateStorm. Váš svět se promění v dokonalé mořské dálky a vy budete šéfovat pofidérní pirátské posádce prahnoucí po blýskavých pokladech. Zničte své nepřátelé a staňte se obávaným pirátem světových moří. Získejte poklady nevyčíslitelné ceny a zapište se do pirátských dějin.
Flash hry nemusíte stahovat ani instalovat

Hrajte online flash hry a nezdržujte se zbytečnou instalací. Veškeré výše uvedené hry si můžete zahrát kdykoliv se vám zachce. Navíc se jedná o hry, které jsou dostupné zdarma. A to je výzva!


ss