Flash hry

Online hry v prohlížeči

Publikováno 15.05.2012 v 00:00 v kategorii Online hry, přečteno: 273x

Zahrajte si multiplayer hry zdarma Máte mnoho nevyplněného času a nejste si jisti tím, jakým způsobem jej vyplnit? Snažíte se najít na webu zajímavé hry, které lze hrát po internetu a není nutná instalace? V této chvíli je internet zaplněný množstvím vtipných her, které jsou dostupné pro všechny věkové skupiny bez rozdílu pohlaví a zaměření. Svou hru si najdou ti, kteří neodolají strategickým hrám, rpg hrám nebo flash hrám. 
SkyramaOriginální letecká akce
Zdá se vám o kariéře úspěšného pilota či pilotky? Hra z letištního prostředí Skyrama vám může toto unikátní přání splnit. Jde o lehkou hru, která patří do skupiny s názvem flash hry . Ocitnete se v postavě pořadatele originálních leteckých akcí, dennodenně je možno vysílat letadla po celém světě a starat se budete také o precizní chod letiště. K tomu vám budou dopomáhat přátelé z celé země. 

Bojujte s vodními potvorami
DeloPány zaujme zajisté hra PirateStorm. Nachystejte se na zajímavou cestu po rozbouřené hladině, zdolejte zábrany a zdolejte zábrany, které se na téhle cestě lodí za vysněným pokladem dostaví. Každý den můžete bojovat s vodními potvorami, ale i dalšími strašnými piráty, kteří se budou snažit udělat z vás mořské jídlo. Jestliže vás zaujmou strategické hry online - PirateStorm je jasnou volbou. Skvělé grafické provedení, unikátní atmosféra a skupina mytických postav - to je rpg hra Drakensang. Zajisté také účinku této hry propadnou v první řade pánové. Jde tedy o skvěle propracované prostředí, které vás nenechá opustit obrazovku počítače. Máte zájem o rpg hry ? Opravdu nic originálnějšího než Drakensang již nenaleznete!

ss