Flash hry

Webové hry pro všechny milovníky online zábavy

Publikováno 14.05.2012 v 00:00 v kategorii Online hry, přečteno: 161x

online hraWebové hry pro všechny milovníky online zábavy Máte velké množství nevyužitého času? Nevíte, jak jej využít? Vyzkoušejte hraní her na internetu, které vás doslova přikovají k obrazovce. Níže uvedené online hry patří k tem nejoblíbenějším webovým hrám současné doby a svou popularitu si po právu zasloužily. Chcete poznat prostředí pirátu plné zlata a radosti? Případně moderní letiště plné důležitých úloh a překvapení? Není vám z létání a plavby po moři příliš dobré? Staňte se neohroženým bojovníkem, který se snaží bojovat proti zdánlivě nepřemožitelné dračí armádě, a zbavte svět dračí krutovlády.


Hra plná neočekávaných zvratů

Že draci existují pouze v pohádkách? Tak to ani omylem! O jejich existenci se můžete přesvědčit ve hře Drakensang, ta je plná neočekávaných zvratů a fantasy dobrodružství. Dračí nadvláda krutě postupně likviduje lidské bojovníky, žádný z neohrožených hrdinu zatím nedokázal přemoci kruté draky. Podaří se to vám? Hra Drakensang patří mezi RPG hry, ve kterých mají hlavní roli nebojácní hrdinové. Tito hrdinové nabývají tolik potřebné zkušenosti a dovednosti, aby je následně využili v epických bitvách.


Online hra z prostředí letiště

skyramaPokud vás RPG hry příliš neoslovily, vyzkoušejte například online hru z prostředí letiště Skyrama. Jedná se o vynikající simulátor leteckého prostředí, kde budete zdatný organizátor zajištující jeho úspěšný chod. V průběhu každého dne vypravujete letadla do zajímavých koutu světa, staráte se o své návštěvníky, občas musíte zajistit nějakou působivou leteckou show a peníze se vám rozhodne nebudou vyhýbat. Uvedená web games potěší všechny milovníky letištního prostředí.Zažijete mnoho zábavy

Následující hra je zde pro všechny, kteří nepohrdnou pirátským dobrodružstvím. Díky hře PirateStorm se stanete krvežíznivým pirátem, který prahne po dobrodružství a pokladech nevyčíslitelné ceny. Na svých námořních plavbách se nicméně setkáte s velkým množstvím nepřátel - cestu za štěstím se vám budou snažit znepříjemnit mořské obludy i další piráti. Pokud ale nedáte na české hry online dopustit, jistě si vás získá také tato hra.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?ss